#1 2008-05-15 20:22:49

Marcomus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 22
Punktów :   

Coś o nas

Zapraszamy do przedstawiania swojej osoby ;]

Offline

 

#2 2008-05-18 13:22:15

Szajber

Moderator

1523250
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: Coś o nas

To może ja zaczne skoro Marcomus sie nie przedstawil
Mam 18 lat. Za rok matura . Mieszkam na totalnym zadupiu koło Piotrkowa Tryb. Ale kiedyś mieszkałem w Rudzie Śląskiej Chodze na profil informatyczny ale nie mam ochoty zdawać infy na maturze taka ironia.
To by było chyba wszystko z tych ważniejszych.


Jestem polak większy! Jaki znak mój? Dwie zaciśnięte pięści!

Offline

 

#3 2008-05-18 20:01:34

Cukierasek

Moderator

1991149
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Punktów :   -1 

Re: Coś o nas

A ja jestem Bartosz , lat 22, mieszkam w Bełchatowie - miasto gdzie powstają chmury
Pracuję i uczę się. W przerwach gram w Blood Wars i za to dostaje po uszach od swojej kobietki

Ostatnio edytowany przez Cukierasek (2008-06-17 21:36:04)


O wartości człowieka świadczy lista jego przyjaciół, o popularności - lista jego wrogów.

Offline

 

#4 2008-05-18 20:13:31

gibki

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Coś o nas

imie: gibki
pseudonim: "zwinne ciało"

Mam fajną zonę.

Gram w BW. W przerwach jem i pracuje.

Offline

 

#5 2008-05-18 20:17:05

Marcomus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Coś o nas

HEj
Imie:Marek
nazwisko po tacie
ucze sie w szkole kelnerskiej
kocham tą prace jest moja pasją, wiec w nowinkach gastronomicznych i hotelarskich jestem na bieżąco
bw wciagneło mnie na maxa nigdy na żadna gre niewydałem pieniędzy
bw jednak mnie zmusiło

Offline

 

#6 2008-05-19 10:06:04

Mitashi

Nowicjusz

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Coś o nas

Nazywam sie Mariusz, lat 24, jestem z Białegostoku, studiuje Automatyke i robotyke na Politechnice Białostockiej
w BW gram juz od roku (serwer R1, R3, R6), wcześniej grałem 2,5 roku w OGame. Lubie gry RPG

Offline

 

#7 2008-05-19 12:50:34

Toldo

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Coś o nas

Łukasz jestem, miło mi
Kończę aktualnie magisterkę na UG z chemii kwantowej.
Gram w toto na różnych serwach od września jakoś.
Zazwyczaj jak mi nie szło kasowałem postać i robiłem inną od nowa, w ten sposób metodą prób i błędów,
ekstrapolacji doświadczeń, jestem tu gdzie jestem.
Szczerze mówiąc nie jestem zadowolony ze swojej postaci,
gdybym teraz zaczynał, zacząłbym inaczej

@gibki: ja jem, wydalam i śpię, a w przerwach gram

Offline

 

#8 2008-05-20 00:20:23

piccoolo

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Coś o nas

Witam wszystkich mam na imię Piotrek
mieszkam w małej wiosce BOROWA
Obecnie kończę studia zaoczne z ekonomi, ale to całkowita porażka (kolejna w moim życiu)
Od lipca pasuje iść do jakiejś stałej pracy, ale o tym będe myślał za miesiąc
Ja też nie wydałem jeszcze żadnych pieniędzy na gry, aż do teraz
wcześniej grałem troszkę w ogame (moje konto ma brat to już pewnie z 3 lata)
A zapomniał bym mam 24 lata
p.s. ważne jest to, aby każdy robił to co lubi, a nie to co wydaje się mu najlepsze. Najlepsze może czasem okazać się najgorsze

Offline

 

#9 2008-05-22 22:35:13

Lobo

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o nas

To jak narazie ja jestem tutaj najmłodszy, 17 lat ;D. Mam na imie Adrian i w bw gram od stycznia br ;p W wolnym czasie spotykam sie z przyjaciółmi a jak jestem w domu to klikam w bw ;d

Offline

 

#10 2008-05-22 23:17:36

Fagi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś o nas

No to co pora na mnie tak??:>

Damian lat 23:/ Łódź!!! Student Wyższej Szkoły Informatyki.Interesuje się sportem(Piłka nożna), muzyką(techno, trance, hip hop, rnb). Zawsze byłem maniakiem gier RPG(FF7,FF8.FF9,Diablo2,Rappelz,L2,Sacred i wiele wiele innych), za żadną nie płaciłem i nie miałem nigdy zamiaru.BloodWars jest moją pierwszą grą na przeglądarce i odrazu mnie wciągnęlo.Gram od pażdziernika ubiegłego roku(wcześniej R3) i gra coraz bardziej to zaskakuje i wciaga.Jako szef [-DA-] staram się być miły, ugodowy, szczery, otwarty na wszelkie propozycje oraz rady(tak jak w realu ). To, że założyłem ten klan nie znaczy że jestem najważniejszą postacią w tej ekipe i tylko ja mam racje, racje ma ten który daje naprawde dobre rady i sugestie, a więc może to być każdy z was.
GL & HF !!! :>

Offline

 

#11 2008-06-13 22:07:54

wandalz

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-06-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o nas

No to teraz ja!
Mam na imie Anka, mam 26 lat, studiuje i mieszkam w Bielsku-Białej, ochrona środowiska to kierunek jaki wybralam i nawet jestem z niego zadowolona. Na bw gram mniej wiecej od roku, wczesniej byl to serwer R3, ktory troche zszedł na drugi plan...

Offline

 

#12 2008-06-17 21:11:25

HaploPatryn

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Coś o nas

Coś o sobie?
OK na Waszą odpowiedzialność.



Urodziłem się bo nie miałem innego wyjścia, a urodziłem się w polu bo ojciec nie zdążył zaprząc koniów do wozu żeby pozwolic mi normalnie w szpitalu się urodzić. Przy moim porodzie były co prawda akuszerki w ilości dwóch sztuk ale na mój widok pożygały się i brzydząc się mnie podnieść.... i tak leżałbym zapewnie do dzisiaj w zagonach ziemniaków gdyby nie przechodząca nieopodal zona piekarza która ulitowawszy się nademną pobiegła po męża a ten na łopatę z gleby mnie zebrał.
W dzieciństwie dzieci się ze mną nie chciałby bawić bo byłem brzydki. Dlatego też matczyne serce skruszone bólem postanowiło zrobić mi naszyjnik z kiełbasek aby chociaż psy ze mną pobiegały i pobawiły się na podwórku. Po szkole podstawowej na rozmowie u psychologa zawodowego dowiedziałem się że najlepszym dla mnie zawodem byłby elektryk bo jestem tak brzydki ze nawet prąd mnie j...ać nie chce. Niestety poprzez pomyłke trafiłem do Liceum i tam cudem zdałem maturkę.
Cóż może zrobić człowiek z maturką - iść chyba na studia - tak tez zrobiłem i po dwóch latach imprez we Wrocławiu na Uniwersytecie kierunek Biologia zostałem delikatnie mówiąc wypierdzielony z roku. Potem wojsko w Toruniu w artylerii - zajefajna przygoda. W końcu cywil.
Cóż może robić cywil z maturą? gdzie pracowac? poszedłem do banku żeby zostać prezesem, wyśmiali mnie. Koneic końców zostałem policjantem i tak już mam do dzisiaj. Na szczęscie nie tylko ja w naszym klanie  .

Mam na imię Roch, mam 35 lat. Jestem uzależniony od BW i od Was moje Aniołki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1asg.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.praetorians.pun.pl www.lynera.pun.pl www.deaf-co.pun.pl